Ahojte všichni milovníci módy!

Pocházím z Frenštátu pod Radhoštěm a už jako malá holka jsem každou sobotu sledovala pořad Móda Extravagance Manýry a toužila jsem po tom jednou v tou pořadu být. Nejdříve jako modelka, ale brzy jsem si uvědomila, že modelky jsou jen věšáky módních návrhářů, a tak zrodil sen stát se módní návrhářkou.

Když jsem se ve 14letech měla rozhodnout, kam půjdu na střední školu, SUPŠ a VOŠ textilní v Brně (STŘEDNÍ ŠKOLA UMĚNÍ A DESIGNU, STYLU A MÓDY A VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA BRNO) byla pro mě jasnou volbou, protože jsem si myslela, že tady mě naučí všechno – jak na to. Studovala jsem zde obor Modelářství a návrhářství oděvů, avšak nechci říkat, že mě tam nic nenaučili, ale realita je taková, že člověk se učí svou pílí a tím, že pořád něco tvoří, dělá si rešerše a zkouší co by šlo a co ne.

Jako svou vysokou školu jsou zvolila Mendelovu univerzitu v Brně a to obor Nábytek, aby si rozšířila obzory a další podobné odvětví. Během školy jsem vyzkoušela spoustu zaměstnání mezi ty zajímavější patří krupiérka v kasínu, kterou jsem dělala na plný úvazek více než rok. V hloubi duše jsem si však vždycky přála jen vydělat dost peněz na to, abych mohla dělat to, co miluju a vnitřně mě naplňuje, a to je MÓDA.

Milujeme módu!

Minulý rok se moji andělé rozhodli ukázat mi cestu, a tak jsem se zcela náhodou octla v Akademii pro podnikatelky pořádané Svazem podnikatelek České republiky, kde jsem nejen potkala spoustu báječných lidí, ale hlavně jsem naučila základní dovednosti a osvojila jsem si, co to vlastně podnikání je. Uvědomila jsem si, že nemusím ztrácet čas ježděním po zaoceánské lodi jako krupiérka, ale že můžu mít svou vlastní firmu tady v Brně a tato firma se jmenuje Milujeme Módu. Rozhodla jsem se spolupracovat s těmi nejlepšími, a to jsou Mia, Janka a Áda. Více se o nich dozvíte v jejich osobních stránkách nebo na našem blogu v článku Co nás spojuje.“

Moc se těším na realizací Vašich snů.

Vaše Erika

Erika Kučerová – Portfolio